Připravujeme nový web a e-shop. V provozu od 1.11.2019. Děkujeme za trpělivost.

Detail výrobku

Napáječ 12V/4500mA, 2 konektory Katalogové číslo: 420

Jedná se o stabilizovaný zdroj s výstupem 4,5A /12V. Výstup je dělený, na každém konektoru je opět 4500mA, při zapojení jakéhokoliv konektoru do připojovacího modulu přípojného dílu dvoudráhy a při použití dvou aut, je teoreticky k dispozici 2x 2250mA /12V. Hodnota napětí se nemění, distribuce proudu podle jednotlivých odběrů.

Způsob zapojení

Dvoudráha - jeden z konektorů připojte do přípojného dílu (druhý nepřipojen, ponechte nasazenou krytku).

Čtyřdráha - použijte připojovací modul a připravte si de facto druhý přípojný díl. Do každého dílu pak zasuňte jeden konektor, zkontrolujte polaritu.

Individuální - buď pro dvoudráhu nebo pro čtyřdráhu - použijte upravené moduly (odpájením kabelů a propojek) pro další dráhu. Tak získáte připojovací modul pro jednu dráhu a do něj připojte jeden konektor napáječe. Pro dvoudráhu  tedy potřebujete 2 napáječe, pro čtyřdráhu pak 4 napáječe. Pro každou dráhu pak je k dispozici 4,5A/12V. JE NEZBYTNÉ POUŽÍT VHODNÉ OVLADAČE, ZKONTROLOVAT SPOJE DRÁHY A POUŽÍT VÍCEBODOVÉ NAPÁJENÍ.

Bezpečnost provozu

Napáječ je opatřen elektronickou ochranou proti přetížení (zkrat, teplota), kdy se vypne. Pomine-li příčina odpojení, napáječ je znovu zapojen a připraven k odběru. Dbejte na ochranu nezapojeného konektoru před zkratem v případě, že používáte jen dvoudráhu.

Alternativy k tomuto výrobku:

Související výrobky:

Cena: 1 100,– Kč s DPH

Zpět


Hlavní navigace

Nakupujte online

Nákupní taška

Nemáte zatím žádný produkt ve Vaší nákupní tašce.
Vstup pro obchodníky

Výběr jazykové verze

Europa Cup Auto